Novinka

Advanced Amino

Biostimulant pro více energie a vitalit, nejvyšší obsah volných a absorbovatelných aminokyselin, vhodný pro všechny plodiny a lze kombinovat se všemi hnojivy.

219,00 Kč


Kód: 000705

Dostupnost: Poslední 2 ks

Hmotnost: 0.3 Kg

Advanced Amino
Advanced Amino
Advanced Amino
Advanced Amino

Advanced Amino je optimální biostimulant pro více energie a vitality. Prostřednictvím enzymatické (přirozené) hydrolýzy a mikrofiltrace jsou aktivní biologické aminokyseliny pro rostlinu přímo dostupné. Růst a kvetení jsou za všech okolností zlepšeny a rostliny jsou přirozeně odolnější: účinnější fotosyntéza, lepší absorpce CO², méně citlivá na stresové faktory, plnější kvetení a produkce ovoce a lepší aktivita kořenů.

Advanced Amino má nejvyšší obsah volných a absorbovatelných aminokyselin, je vhodný pro všechny plodiny a lze jej také kombinovat s pevnými a / nebo kapalnými hnojivy.

Advanced Amino se doporučuje zejména tehdy, když rostliny potřebují zvláštní podporu energie: např. V počáteční fázi - během dostatečné plochy listů, krátce po prořezávání, během vysokého ozáření (asimilační osvětlení) a během fáze vývoje pupenů a plodů.

Použití

Přidejte Advanced Amino po celou dobu růstu a kvetení. Dávka může být zvýšena během stresu.

Dávkování

Doporučuje se dávka 0,2 - 0,3 ml na 1 litr. Přidejte ke každé relaci krmení. Dávka 2 ml na 1 litr se doporučuje pro oplození.

Před použití dobře protřepejte.

Proč Advanced Amino

▪ Zvyšuje účinnost fotosyntézy.

▪ Více přirozené odolnosti, vitality (zelenější a silnější listy).

▪ Zlepšení kořenové aktivity.

▪ Silnější stopky s větším větvením.

▪ Lepší a vyšší plodnost: KVALITA.

▪ Efektivnější využití hnojiv a ochrana plodin.

K dispozici v: 60ml - 100ml - 250ml - 500ml - 1ltr