Novinka

Advanced Silica

Vysoce kvalitní oxid křemičitý. roztok SiO². Snadno vstřebatelná a důležitá živina, která posiluje buněčnou stěnu, obranu proti plísním a ochrany proti infekcím.

349,00 Kč


Kód: 000750

Dostupnost: Poslední kus

Hmotnost: 0.1 Kg

Advanced Silica
Advanced Silica
Advanced Silica
Advanced Silica

Advanced Silica obsahuje vysoce kvalitní oxid křemičitý. roztok SiO² (hydrolyzovaný křemík): je to snadno vstřebatelná a důležitá živina, která posiluje buněčnou stěnu a epidermis rostlin! Tím se dosáhne přirozenějších (specifických pro rostliny) obrany proti plísním a ochrany proti infekcím.

Vysoká koncentrace křemíku (kyseliny ortokřemičité) v Advanced Silica je rostlinou snadno absorbována, a to jak listy, tak kořeny.

Různé studie ukázaly, že rostliny se daří lépe v půdě bohaté na křemík. Křemík také stimuluje vstřebávání dalších živin, např. Fosforu, který dává rostlinám více energie a aktivních, zdravých kořenů s větší intenzitou, a tedy mnohem lepším výnosem.

Použití

Přidejte do živného roztoku Advanced Silica z růstové fáze a pokračujte v tom až do fáze kvetení (až do týdne 5/6). Lze použít také hnojením listů. Organické substráty na bázi rašeliny / rašeliny a kokosu neobsahují téměř žádný přírodní křemík. Hydro zrna také obsahují nízko absorbovatelný křemík. Advanced Silica je proto dobrým doplňkem jakéhokoli substrátu.

Dávkování

K dispozici je dostatečné množství křemíku s 0,1 ml Advanced Silica na litr živného roztoku.

Před použití dobře protřepejte.

Proč Advanced Silica

▪ Ochrana před stresem.

▪ Ochrana proti plísním a povětrnostním vlivům.

▪ Posiluje buněčné stěny.

▪ Zlepšit vstřebávání živin.

▪ Vhodné pro jakýkoli substrát.

▪ Lepší výnos a kvalita.

K dispozici v: 60ml - 100ml - 250ml - 500ml - 1ltr