Autopot 1Pot XL s 8 květináči, včetně Flexitank 100L

Ekonomický a univerzální závlahový systém Autopot 1Pot XL s 8 květináči je vybaven nádrží Flexitank o objemu 100L a sadou 25 litrových květináčů. Ideální pro pěstování rostlin ve sklenících, terasách, balkónech. Minimální provozní náklady, slušné výsledky.

Sleva 20% 7 647,20 Kč
původní cena: 9 559,00 Kč


Kód: AP300XL8

Dostupnost: Obvykle do 2 dnů

Autopot 1Pot XL s 8 květináči, včetně Flexitank 100L

Všestranný hydrosystém Autopot 1Pot XL Module je určen pro jednoduché pěstování rostlin v půdě, kokosu nebo hydru. Nikdy nepotřebujete žádnou elektřinu, časové spínače nebo čerpadla. Kompletní a pravidelné zavlažování zastanou gravitační síly. Nenáročný provoz oceníte jak při indoor, tak hlavně při outdoor pěstování - hodí se na kultivaci rostlin v bytech, na balkónech, terasách nebo ve sklenících.

Součástí každého úsporného systému Autopot 1Pot XL Module je samozřejmě Aqua Valve Ventil, který je zárukou optimální distribuce živin. Ventil se automaticky otevře vždy po připojení k nádrží, misku pod květináčem naplní vodou do výšky 20 mm. Rostliny si mohou zálivku spotřebovat podle svých potřeb a když se tak stane, ventil se opět otevře a misku znovu naplní. Rostliny tak mají zajištěnu konstantní výživu na několik dní, kdy se o ně nemůžete starat. Sestavení samozavlažovacího systému je jednoduché a intuitivní. Nádrž s výživou umístěte minimálně 150 mm nad ventil. Doporučujeme ji doplňovat vždy, když její hladina klesne cca na třetinu.

Všechny moduly Autopot 1Pot XL lze snadno rozšířit o další kusy. Objem kulatého květináče 25 litrů se hodí zejména pro pro větší rostliny, jejichž kořeny potřebují dostatek místa. Součástí balení je český návod nebo si prohlédněte instruktážní video.

Doporučené složení pěstebního média:

  • mix keramzit + zemina 50/50
  • mix perlit + zemina 50/50
  • mix perlit + kokos 50/50
  • mix keramzit + kokos 50/50
  • mix keramzit + rockwool 50/50