NFT Gro Tank GT901

Velmi hospodárný a současně efektivní hydroponický systém NFT Gro Tank GT901 od Nutriculture. Je založen na technologii NFT, kdy si rostlina bere živiny z neustále cirkulujícího živného roztoku pomocí kořenů. K bohatému rozvoji kořenového systému přispívá i neomezený přísun kyslíku. Rozměry 211x42x21,5cm.

5 000,00 Kč


Kód: GN901

Dostupnost: Poslední 2 ks

NFT Gro Tank GT901

Recirkulační hydroponický systém NFT Gro Tank od britské firmy Nutriculture poskytuje pěstitelům z celého světa radost už několik desítek let. Zavlažovací technologie NFT (Nutrient Film Téchnique) je nesmírně populární, protože garantuje opravdu nadprůměrné výsledky. Tato metoda funguje tak, že prostřednictvím kořenů se dostanou všechny důležité živiny a kyslík rostlinám vždy, když je potřebují. Kořenový systém se neustále dotýká pomalu cirkulujícího roztoku s živinami, zároveň je neomezeně zásoben kyslíkem a to ho podporuje v masivním rozvoji. A čím hustější je kořenový systém, tím silnější a zdravější je rostlina.

Nutriculture NFT Gro Tank systém je hospodárný, protože živiny, které rostlina nespotřebuje okamžitě, jsou následně recirkulovány a znovu použity. Spotřeba elektrické energie je také minimální. Pěstování s hydroponickým systémem NFT Gro Tank GT901 může být až 3x úspěšnější, než pěstování v půdních substrátech. Optimálních výsledků dosáhnete při pěstování v rockwool kostkách. Nezapomeňte, že kořenům nedělá dobře světlo, dohlédněte ať se k nim žádné nedostane. Doporučujeme pravidelnou kontrolu EC živného roztoku a podle toho doplňovat hnojiva do zálivky. Silnější a vzrostlejší rostliny vyžadují oporu proti vyvrácení.

Podlouhlý hydroponický systém NFT Gro Tank GT901 má rozměry 211x42x21,5 cm a je určen pro efektivní pěstování 6 až 12 rostlin. Součástí systému je 80 litrová nádrž a nezbytné příslušenství.

Proč je NFT Gro Tank tak oblíbený a úspěšný?

minimální spotřeba elektrické energie, nízké provozní náklady

při kultivaci nepotřebujete žádný substrát, pouze rockwoolové kostky

neustálé a ideální živení rostlin prostřednictvím kořenů

neomezený přísun kyslíku stimuluje masivní rozvoj kořenového systému

eliminuje výskyt plísní, chorob, plevele, škůdců, parazitů v kořenech

snadné sestavení, manipulace a opakované využití

použitelný se všemi hydroponickými hnojivy na trhu

 

Prohlédněte si videa o NFT Gro Tank od Nutriculture