Reverzní osmotická jednotka POWER Grow, 500L/den

Filtrační systém s výkonem 500 litrů za hodinu. Okamžitě z vody odstraní 99% chlóru a snižuje výskyt sedimentu až do velikosti 5 mikronů.

7 199,00 Kč


Kód: POWERGROW

Dostupnost: Obvykle do 2 dnů

Reverzní osmotická jednotka POWER Grow, 500L/den

Tento dvoustupňový vodní filtr okamžitě odstraní jedovatý chlór a mechanické nečistoty z vody. Takto odfiltrovaná voda má vliv na celkovou kvalitu pěstebního procesu. Díky vyššímu výkonu je vhodný pro velké zahrady, terasy nebo skleníky.

Sofistikovaný systém dokáže odstranit až 99% jedovatého chlóru a současně vyčistí až 90% mechanických nečistot větších jak 5 mikronů. Odstraňuje chlór, sedimenty, špínu, prach, zoxidované herbicidy a pesticidy, chemické kontaminanty, benzenové sloučeniny, toluen, olej, čistící prostředky, THM, PCB.

 

Voda bez chlóru a nežádoucích sedimentů posiluje růst a je nezbytná pro správný vývoj zdravých a silných rostlin. Udržuje vhodné prostředí pro příznivé mikroorganismy, bakterie a plísně v kořenovém systému i pěstebním substrátu, kterým právě chlór škodí. Systém se skládá z hlavní jednotky, vstupní hadičky s konektorem k zahradní hadici, filtru na sedimenty, výstupní hadičky, kohoutu a uhlíkového filtru ze zelených kokosů. Bonusem je montážní konzole k uchycení na zeď. 

Vlastnosti:

  • Výkon: přefiltruje 500 litrů za hodinu
  • Životnost: cca 27.000 litrů / 4-6 měsíců